Już za:

19-20 października 2019, Warszawa, Arena Ursynów

Targi Dom & Budowa Domu

Pobierz bezpłatny e-bilet

W tej edycji targów mamy dla Państwa

1. Bogatą ofertę domów z rynku pierwotnego oraz firm budujących domy.

2. Możliwość rozmowy twarzą w twarz z wystawcami w celu wypytania o szczegóły, umówienia się na oglądanie na terenie inwestycji, a w niektórych przypadkach nawet dokonać rezerwacji wybranego domu.

3. Możliwość,  aby w niespełna 60 minut posiąść m.in. wiedzę o nowych domach, technologiach budowy, kosztach zakupu lub budowy, a także poznać ofertę biur projektów.

4. Promocje jakie zostaną przygotowane przez deweloperów.

Na targach znajdą państwo również odpowiedzi na wybrane tematy

Budowa domu od A-Z, nieruchomości z rynku wtórnego, Spis Inwestycji i kredyty hipoteczne.

POLDOM Nowoczesne Domy Energooszczędne. Jesteśmy specjalistami w kompleksowej budowie domów jednorodzinnych. Jako eksperci w tym temacie możemy być dla Państwa wsparciem.

Specjalizujemy się w budowie: od stanu 0 do stanu pod klucz! Wszelkie adaptacje i zmiany wynikające podczas budowy wdrażamy na bieżąco.

Zapraszamy na nasze budowy lub do naszych realizacji.

W ramach naszej oferty:

  • poprowadzimy dla Państwa kompleksową obsługę inwestycji budowlanej – od idei do wykończenia
  • doradzimy Państwu przy wyborze odpowiedniego projektu, najlepszych rozwiązań technologicznych oraz materiałów
  • załatwimy za Państwa wszelkie formalności, pozyskamy warunki zabudowy, decyzje lokalizacyjne, niezbędne uzgodnienia i pozwolenia
  • poprowadzimy wszelką współpracę z architektami, projektantami oraz firmami wykonawczymi, także dekoratorami wnętrz, architektami krajobrazu oraz specjalistami innych branż
  • pomożemy Państwu w pozyskaniu źródeł finansowania i kredytowania inwestycji

Nasze projekty przygotowujemy oraz realizujemy z myślą o optymalizacji kosztowej, przeprowadzając analizy korzyści ekonomicznych, audyty energetyczne oraz opracowując charakterystyki energetyczne budynków. Zawsze stawiamy na wykorzystanie nowoczesnych technologii, niekonwencjonalnych źródeł energii i inteligentnych instalacji.

Oferujemy najwyższą jakość i standard realizacji w konkurencyjnej cenie.

www.POLDOM.eu

www.facebook.com/POLDOM.BudowaDomow

Nowe Domy Polska

Jesteśmy grupą profesjonalistów – chcąc zaoferować kompleksową obsługę naszego klienta zaprosiliśmy do współpracy naszych wieloletnich partnerów posiadających ogromne doświadczenie. Dzięki temu oferujemy wsparcie od momentu weryfikacji działki przez projekt, wsparcie architekta, uzyskanie zezwolenia, kredytowanie, realizację, wyposażenie, pozyskanie dotacji, odbiór techniczny i ubezpieczenie budynku z dojazdem fachowca w przypadku awarii.

www.nowedomypolska.pl

Budowa domu od A-Z

Na targach otrzymasz kompleksową ofertę BUDOWY DOMU w kilku technologiach. Jeśli posiadasz własną działkę i planujesz zbudować nowy dom to zapraszamy na targi.

Rynek wtórny

Na targach będziesz miał okazję poznać oferty z rynku wtórnego (grunty, domy, mieszkania)

  • oferty bezpośrednie na Bezpłatnej Tablicy Ogłoszeń,
  • oferty pośrednie na stoiskach agencji nieruchomości.

Spis inwestycji

W biurze organizatora będziesz mógł otrzymać katalog papierowy o nazwie „Spis inwestycji”. Łącznie około 700 inwestycji w jednej publikacji, wraz z mapami, z podziałem na dzielnice Warszawy i okoliczne powiaty.

Katalog w wersji cyfrowej do pobrania jest dostępny pod tym linkiem.

Katalogi i Rabaty

Przyjdź na nasze targi i odbierz w prezencie magazyn poświęcony urządzaniu wnętrz. Ponad 100 stron inspiracji – zdjęcia z realizacji mieszkań i domów oraz porady architektów z urzadzamypodklucz.pl

Dla czytelników rabat powitalny do 15% na kompleksowe wykończenie wnętrz.

Kredyty mieszkaniowe

Na targach będzie można porównać oferty kredytów hipotecznych oferowanych przez różne banki i wybrać spośród nich najbardziej odpowiadającą.

Wykłady

Na targach będzie można posiąść praktyczną wiedzę nie tylko o rynku nieruchomości, ale również w temacie kredytów czy wystroju wnętrz prosto od branżowych specjalistów. Zgodnie z programem zaproszeni eksperci pomogą Wam się odnaleźć na rynku, dobrać najlepszy kredyt hipoteczny czy pozbyć się potencjalnych zagrożeń związanych z wynajmem nieruchomości.

Dla Państwa komfortu przygotowaliśmy kawiarenkę targową oraz kącik malucha.

Kącik malucha

Organizator targów zapewnia bezpłatny Kącik Malucha. Wy rodzice możecie spokojnie zwiedzać targi, a my w tym czasie zapewnimy Waszym  Dzieciom profesjonalną opiekę.

Kawiarnia Targowa

Podczas przerwy w zwiedzaniu serdecznie zapraszamy na odpoczynek przy napojach i przekąskach.